
Będzie remont sali gimnastycznej przy szkole w Reńskiej Wsi. Gmina ma już zabezpieczone środki w budżecie na realizację tego zadania. Samorząd planuje wkrótce ogłosić przetarg, tak aby latem można było przeprowadzić modernizację.
– Sala ma już swoje lata i wymaga remontu – podkreśla Tomasz Kandziora, wójt gminy Reńska Wieś.
W tym roku także gmina planuje rozpocząć budowę sali gimnastycznej przy szkole w Większycach.
autor: MG