
Remont budynku użyteczności publicznej w Łaziskach na finiszu.
Mowa o przebudowie i termomodernizacji świetlicy i przedszkola. Większość prac została już zrealizowana. Obecnie prowadzone są już roboty wykończeniowe wewnątrz budynku.
– To już ostatni etap tej inwestycji – podkreśla Marcin Wycisło, wójt Jemielnicy.
Gmina ma nadzieję, że latem uda się przeprowadzić wszystkie odbiory, tak by od września dzieci mogły już uczęszczać do wyremontowanego przedszkola.
autor: MG