
Gmina Reńska Wieś jeszcze w tym roku planuje rozpocząć prace budowlane związane z powstaniem nowego obiektu sportowego. To jedyna szkoła w gminie, która do tej pory nie miała własnej sali gimnastycznej.
– Zabezpieczyliśmy w budżecie środki na realizację tego zadania – mówi Tomasz Kandziora, wójt gminy Reńska Wieś.
Gmina ma już gotową dokumentację i pozwolenie na budowę.
Zadanie ma rozpocząć się jeszcze w tym roku, a zakończyć w roku przyszłym.