
Gmina Ozimek przygotowuje się do przeprowadzenia przebudowy i termomodernizacji szkoły podstawowej w Szczedrzyku. Na ten cel samorząd otrzymał ponad trzy miliony złotych dofinansowania z Krajowego Programu Odbudowy.
O szczegółach mówi burmistrz Mirosław Wieszołek:
Samorząd zapowiada już kolejne projekty termomodernizacyjne – w szkołach w Krasiejowie i Dylakach. Dla obiektów przygotowane są już audyty. Na realizację zadań gmina zamierza pozyskać dofinansowanie.
Autor: MG/Anna Kurc