
Koncertem w minioną niedzielę rozpoczął się 32. Śląski Festiwal im. Ludwiga van Beethovena w Głogówku. Tegoroczna edycja potrwa do 25 września, a co za tym idzie jeszcze sporo wydarzeń przed nami. W sumie w ramach festiwalu odbędzie się 6 koncertów.
Dwa już się odbyły, przed nami kolejne – mówi Aleksander Devosz – Cuber, dyrektor artystyczny festiwalu.
Festiwal zakończy się 25 września koncertem Orkiestry Filharmonii Opolskiej w kościele św. Bartłomieja w Głogówku. Początek o godzinie 19:00
autor: DGZ/MGP