
Będzie więcej zieleni i przyjazna przestrzeń dla mieszkańców.
W Głubczycach powstanie park kieszonkowy. Gmina pozyskała środki zewnętrzne z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej na to zadanie.
– Nie mieliśmy dotychczas doświadczenia w tego typu zadaniach, tym bardziej cieszymy się, że się udało – mówi Adam Krupa burmistrz Głubczyc.
Realizacja prac ruszy jeszcze w tym roku.
autor: MG