
Są ludzie, są chęci i jest efekt. Na terenie gminy Reńska Wieś zawiązała się nowa jednostka OSP – OSP Kamionka. Jest ona obecnie w fazie organizacji, ma już swoją siedzibę i wkrótce będzie miał też wóz.
– mówi Tomasz Kandziora, wójt gminy Reńska Wieś.
Jednostka OSP w Długomiłowicach otrzymała nowy wóz. Dotychczasowy samochód przekaże najpewniej właśnie do jednostki OSP Kamionka.
autor: MG