
Strzelce Opolskie to kolejna gmina, po Opolu, Nysie, Gogolinie oraz Brzegu, gdzie powstała Rada Kobiet. O tym, jakie cele postawiły sobie panie, co chciałyby zrobić dla mieszkanek swojej gminy oraz na jakich polach będą się angażować opowiedziały na naszej antenie: Dorota Janać, przewodnicząca rady, Elżbieta Ziemba, członkini oraz Izabela Leś-Borkowska, zastępca burmistrza Strzelec Opolskich.