
Gmina Głubczyce wybuduje ścieżkę rowerową pomiędzy Opawicami a Pielgrzymowem. Przypomnijmy, samorząd pozyskał na ten cel środki unijne w ramach Subregionu Południowego.
– Wykonawca dla tego zadania jest już wyłoniony, trwają prace projektowe i niebawem ruszy budowa – mówi burmistrz Głubczyc Adam Krupa.
Wykonawca masz czas do końca tego roku na zrealizowanie tej inwestycji.
autor: MG