Znalazłam się w radiu w poszukiwaniu pracy. Tak mnie los pokierował. :)
Radio jest dla mnie rozrywką.
W wolnych chwilach lubię słuchać muzyki filmowej, spędzać czas z moim pieskiem albo jeździć na rowerze.
Jeśli nie radio, to marzyłabym o byciu podróżnikiem-ascetą albo zrealizowałabym pragnienie z dzieciństwa, którym było tańczenie w balecie albo na lodzie.
Moje ulubione danie to wszystko, co kakaowe i czekoladowe.
Usłyszycie mnie, jak śmieję się radośnie na redakcyjnych korytarzach.