
O tym, że Kościół jest wspólnotą, w której każdy ma swoje miejsce przekonują pielgrzymi przybywający na Jasną Górę na uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Pielgrzymowanie wpisuje się też w duchowe przygotowania do Roku Świętego Jubileuszu 2025. Rozpoczęła się także 48. Piesza Pielgrzymka Opolska na Jasną Górę.
Na rekolekcje w drodze cieszy się biskup pomocniczy diecezji opolskiej Waldemar Musioł.

Posłuchaj refleksji księdza biskupa Waldemara Musioła, z którym rozmawiał ks. Łukasz Waligóra:
Relację z tegorocznej pielgrzymki możecie śledzić także w naszych mediach społecznościowych.
(tz)