Sytuacja demograficzna w Polsce, podobnie jak w innych krajach Unii Europejskiej jest bardzo trudna i wymaga pilnych działań ze strony nie tylko rządu, ale też samorządów i pracodawców. O problemach demograficznych rozmawiali w Sejmie uczestnicy konferencji zorganizowanej przez Rządową Radę Ludnościową pod patronatem marszałka Marka Kuchcińskiego i premier Beaty Szydło.
Relację przygotowała Elżbieta Łukowska /IAR/