
Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły uruchomienie nowego połączenia do greckich Salonik. Pierwszy rejs zaplanowany jest na siedemnasty czerwca przyszłego roku. Przewoźnik będzie latać do tego greckiego miasta codziennie w sezonie letnim oraz 4 razy w tygodniu w okresie zimowym. Bilety na rejsy są już w sprzedaży.
Informacje w tej sprawie przekazywał Aleksander Pszoniak. (IAR)