
Mija 7. rocznica zaginięcia ks. Krzysztofa Grzywocza. Z tego powodu dziś (17.08) o godzinie 16:00 w kościele seminaryjno-akademickim w Opolu zostanie odprawiona Msza św. w intencji ks. Grzywocza. Po Eucharystii odbędzie się spotkanie przy kawie.
Przypomnijmy, 17 sierpnia 2017 roku ks. Krzysztof Grzywocz wyszedł w Alpy Lepontyńskie na granicy Szwajcarii i Włoch. Gdy nie wrócił do parafii, w której był na zastępstwie – wszczęto poszukiwania, które trwały kilka dni. 23 sierpnia zakończono oficjalne poszukiwania i ks. Krzysztof został uznany za zaginionego.
Autor: Paulina Lechowska