Ogromną popularnością cieszyło się polskie stoisko na przedświątecznym targu w Betlejem. Od kilku lat polskie przedstawicielstwo w Autonomii Palestyńskiej wystawia własne stoisko na organizowanym tuż przed Bożym Narodzeniem kiermaszu w centrum Betlejem. Jak mówi polska przedstawiciel w Autonomii Palestyńskiej Aleksandra Bukowska McCabe, na kiermasz trafiły polskie produkty, które przekazali m.in. polscy parlamentarzyści i Kancelaria Prezydenta.
Największym wzięciem cieszyły się polskie słodycze. W tym roku przed Bożym Narodzeniem Polska po raz pierwszy wystawiła też stoisko w Ramallah, formalnej stolicy Autonomii Palestyńskiej. Dochód z kiermaszu trafi do potrzebujących palestyńskich dzieci.