
Prawie pięć tysięcy osób od początku roku zatrzymała policja we współpracy ze strażą graniczną i innymi służbami. Minister spraw wewnętrznych i administracji Marcin Kierwiński podczas konferencji przedstawił podsumowanie działań służb podległych resortowi. O szczegółach Witold Banach.
W przypadku czterystu z tych osób trwa lub został przeprowadzony proces deportacji. /IAR/