Tom Hanks odebrał Fiata 126p i odbył nim pierwszą przejażdżkę. Podczas ceremonii przekazania auta amerykański aktor podkreślał charytatywny wymiar akcji Polaków. Hanks powiedział, że przekazany mu Maluch to piękne auto.
Z Waszyngtonu mówił Marek Wałkuski. (IAR)