
Duszpasterstwo Młodych Diecezji Opolskiej „Ławka” rozpoczęło zapisy na wyjazd do Turynu, który potrwa od 28 grudnia 2021r. do 1 stycznia 2022r. W tym roku w spotkaniu mogą wziąć udział tylko osoby pełnoletnie (i od tej zasady nie ma odstępstw) oraz mające mniej niż 35 lat. Uczestnicy muszą być zaszczepieni przeciw Covid-19 i posiadać unijny certyfikat potwierdzający szczepienie. Zapisy trwają tylko do 12 listopada. Można to zrobić wyłącznie przez stronę www. lawka.org.pl.
Autor: Katarzyna Żurawska-Leśków
